top of page

Carolina.lt šukuosenų meistrei Simonai – tarptautinis pripažinimas


Vestuvine nuotakos sukuosena

Karantinas ir apribotos galimybės dirbti nesustabdė noro tobulėti ir kurti. Carolina.lt Kauno studijos šukuosenų meistrė Simona pastarąjį pusmetį džiaugiasi net 5 prizinėmis vietomis tarptautiniuose konkursuose. Didžiuojamės plaukų stiliste ir paklausėme jos, kodėl meistrams svarbu nuolat tobulėti ir domėtis naujausiomis tendencijomis, bei kokios šukuosenų tendencijos vyraus šią vasarą.


Laimėjimų gausybė – kokiuose konkursuose laimėjai prizines vietas?


Šiemet ir praėjusių metų žiemą prizines vietas iš įvairių užsienio šalių iškovojau šiuose konkursuose:

2021m. „Vin Day Art“ tarptautiniame konkurse Ukrainoje „Holivudinės bangos“ rungtyje – II vieta.

2021 m. „International Beauty Art Competition“ tarptautiniame šukuosenų konkurse Izraelyje Tel Avive nuotakų rungtyje – III vieta.

2021 m. „Pretty Woman” tarptautiniame Londono konkurse – III vieta mano kurtam nuotakos įvaizdžiui.

2020 m. „International Beauty Art Competition“ tarptautiniame šukuosenų konkurse vakarinės šukuosenos rungtyje – III vieta.

2020 m. „Best Beauty Look“ nuotakos šukuosenos rungtyje pagrindinis laimėjimas.


Kaip atrandi motyvacijos nuolat dalyvauti tarptautiniuose konkursuose? Kas slypi už pasiruošimo jiems užkulisių?


Mano motyvacijos šaltinis – klientės. Nuoširdžios jų padėkos, šypsenos ir atsiliepimai suteikia jėgų judėti į priekį. Konkursų užkulisiuose slypi nematoma sunkaus ir juodo darbo pusė. Prieš konkursą laukia ne vienas pasiruošimo darbas: reikia sugalvoti visą bendrą stilių, surasti suknelių dizainerius, sukurti įvaizdį modeliui, žinoma, pirmiausia ir profesionalų modelį atrasti. Kartais makiažą modeliui darau pati, bet dažnu atveju tenka ieškoti ir makiažo meistrės. Tuomet reikia atrinkti ir fotosesijos vietą, kuri atitiktų visus konkursų reikalavimus. Nepamirškime ir šukuosenos kūrimo, nes ji – pagrindinis įvaizdžio akcentas, turintis derėti bendroje visumoje. Visas šis pasiruošimo procesas reikalauja tikrai didelių laiko išteklių ir finansinių investicijų.Kas įkvėpė, kuriant prizines vietas iškovojusias šukuosenas?


Skirtingiems įvaizdžiams – skirtingi įkvėpimo šaltiniai. Bet visus juos vienija grožio kūrimas ir jo atskleidimas. Man svarbiausia kiekviename žmoguje pamatyti jo teigiamas savybes, privalumus ir juos atskleisi, o trūkumus – paslėpti. Atrasti išskirtinumus ir juos pabrėžti per kiekvieno individualų grožį šiandien man sekasi tikrai gerai.


Kodėl plaukų stilistams svarbu nuolat tobulėti?


Plaukų stilistas – tai profesija, kuomet esi ne vien tik plaukų stilistas, bet ir viso įvaizdžio stilistas – aprangos, makiažo. Turi nuolat koja kojon eiti su tendencijomis, nuolat tobulėti, ieškoti ir semtis įkvėpimo iš naujausių kolekcijų. Mane itin įkvepia Londono, Paryžiaus, Milano tendencijos – labai domiuosi jų nuotakų mados tendencijomis, apskritai, tų miestų moterų stiliumi. Man labai svarbu, kad judėtume į priekį kartu su tendencijomis, o ne eitume joms iš paskos.


Kokios šukuosenų tendencijos vyraus šią vasarą?


Šią vasarą matome labai aiškias tendencijas alsuojančias moderniu vintažu – 6 ir 7 dešimtmečiais. Tai tikrasis amerikietiškas Holivudas, kuomet šukuosenos yra didelės apimtiems, senovinės.


Didelės stilizuotos bangos – tikras vintažo atspindys. Šiemet bangos ir kuodai puikuosis TOP viršūnėse. Kuodai taip pat yra masyvūs, pasižymintys didele apimtimi.

Šių metų tendencijose labai didelę stiliaus dalį užima ir galvos aksesuarai. Vasarą bus itin madingi rankų darbo aksesuarai plaukams. Žinoma, šukuosenose karaliaus ir visa, kas yra natūralu ir duota gamtos: gėlių žiedai, žalumynai. Taip pat šilkas ir netgi aukso bei perlų detalės. Visa tai, kas alsuoja senove ir vintažu arba yra tikra ir natūralu.

Comments


Naujausi įrašai
bottom of page