top of page

Atsiliepimai apie Carolina make-up studio meistres

TRAN MINH HOANG

Fotografas

"Karolina have done amazing job on our fashion shooting. I have worked with many makeup artists over the world, but Karolina is really one of the top professional in the industry. She is very understanding, no need to explain too much about concept. Makeup was smooth, fitting models face and perfect to shoot. Thank you, Keep your way, you are amazing!! Special thanks also Viktorija for perfect hairstyle."

ANNA DOUKA

Klientė

I am very excited with my hair and make up..!!!

Real professionals give always the best result..!!!!

I am very happy with my result..!!!

It made my night special..!!

Special thanks to Karolina and Zaneta :)

SIMONA BURBAITĖ

Modelis

"Darija moka atskleisti gražiausius moters bruožus. Teptukų prisilietimai tokie lengvi, kad net nejauti, jog kažkas Tave dažo..."

EGLĖ VALANČIŪNIENĖ

"Karolina rūpinosi manimi visą vestuvių dieną, nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro. Atsiduodama į jos rankas visai dienai galėjau mėgautis savo švente, apie nieką kita negalvoti. Smagu, kad iškart viena kitą supratome, todėl rezultatu buvau labai patenkinta!"

RENATA MIKAILIONYTĖ

"Mano plaukus suvaldyti nelengva... Kitą kartą kreipčiausi vėl į Žanetą. Be profesionalių prisilietimų labai svarbi ir gera nepamirštama nuotaika."

GINTARĖ SONGAILĖ

Klientė

Į "Carolina" visažo studiją aš jau ateinu su šypsena ir, žinoma, išeinu su dar didesne! Nuostabios meistrės ir jauki aplinka su arbatos puodeliu rankose, kai dar rezultatas niekada nenuvilia, o kartais net pranoksta lūkesčius. Būtent dėl to net savo vestuvių dieną makiažą patikėjau visažistės Marijos rankoms! 

VAIDA SKAISGIRĖ

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė

"Kasdien makiažo priemones naudoju itin minimaliai. Paprasčiausiai nematau prasmės tą daryti. Tačiau jei vakarą esu suplanavusi leisti kokiame nors renginyje, dažniausiai pasitikiu profesionalais. Jau ilgą laiką dažausi ir šukuojuosi tik pas vizažo meistrę, „Carolina make up“ studijos Kaune vadovę Sandrą Svirčinskaitę.

Iš tiesų, labai nemėgstu visų tų grožio procedūrų – makiažų, manikiūrų ir pan. Sandra tai puikiai žino, tad renginiams ar filmavimams mane išgražina labai greitai ir be priekaištų. Jei tik pavyksta suderinti, visada kviečiu ją dirbti į projektus, kuriuose filmuojuosi."

BEATA TIŠKEVIČ

TV laidų vedėja

"Labai džiaugiuosi Elenos darbu. Esu dėkinga už tai, kad mano turimus bruožus ne paslepė ar pakeitė, o išryškino. Ypač patiko tai, kaip Elena įsiklausė į mano poreikius ir pajuto spalvas bei nuotaikas. Visada mielai patikėsiu savo veidą Elenos teptukams."

IRENA MAROZIENĖ

Verslininkė

 "Jūs nereaaalios!"

ŠORENA DŽANIAŠVILI

Dainininkė, kūrėja

"Per daug metų lankiausi tikriausiai pas šimtus skirtingų visažistų. Mane šitoj srityje tikrai niekuo nebenustebinsi ir neapgausi. Turiu didelę patirtį, ir savo darbams, įvaizdžio sukūrimui tikrai nepatikiu veido bet kam. Sandra, mano nesenas atradimas, su kuria per trumpą pažinties laiką jau spėjom padaryti daug darbų. Tai pat jai patikėjau savo prekinio ženklo DEA CHIONE visų įvaizdžio 

fotosesijų makiažą. Be galo profesionalus ir mielas žmogus!"

TOMA JANKAUSKAITĖ

Dizainerė

"Ugne, ką galiu pasakyti - aišku, tik gerus atsiliepimus! Jau nuo pirmų mūsų susitikimų supratau, jog tu talentinga ir darai tai, ką labai myli, todėl tavo darbai visada yra atlikti kokybiškai ir su didele meile. Asmeniškai visada esu patenkinta tavo atliktu makiažu, eidama grimuotis visada esu rami ir žinau jog atliksi viską tobulai."

LAURA VAGONĖ

Vestuvių planuotoja

"Man svarbu, kad nuotakos vestuvių dieną būtų gražios ne tik visiems aplinkui, bet, svarbiausia, sau. Kad visi prie vestuvių projekto dirbantys žmonės būtų ne tik savo srities profesionalai, bet ir savo elgesiu, bendravimu neerzintų nuotakos, nekeltų jai neigiamų emocijų, nes, patikėkit, dažnu atveju, tos įtampos užtenka visiems. Sandra puikiai suderina profesionalumą ir šiltą bendravimą su klientėmis, todėl per vestuves laimingos ir besišypsančios būna ne tik nuotakos, bet ir aš. Tiesą pasakius, pati asmeniškai esu išbandžiusi Sandros sugebėjimus. Dažnai sakau, kad makiažui esu visai neišranki, padarykit mane tik šiek tiek gražesnę už velnią, bet faktas - yra vizažo meistrų pas kuriuo nebenorėčiau patekti dar kartą. To ir nebus. Sandra visada išklauso, jos makiažai subtilūs net jei ir ryškesni, niekada su jos darbu nesijaučiau kaip su kauke, o tai man yra vienas esminių gero makiažo savybių."

LAURA JARAMINAITĖ

Modelis

"Lankiausi pas visazistę Eleną Kostetską ir kiekvieną kartą lieku labai patenkinta! Taip pat kartu dirbome mados fotosesijose ir įsitikinau, kad ji tikra savo srities profė. Ačiū, Elena!"

INGA PAKSAITĖ- STUMBRIENĖ

Klientė

"Gyvenime labiausiai vertinu kokybę ir profesionalumą. Be galo džiaugiuosi atradusi ne tik ypač profesionalią meistrę, kuria visiškai pasitikiu, ir kurios rankos kaskart kuria stebuklus, bet taip pat ir puikią mokytoją, kuri nuodugniai išaiškina ir supažindina su visomis makiažo subtilybėmis, bet svarbiausia, džiaugiuosi sutikusi šiltą ir mielą draugę. Bučkis tau, Sandrute :)"

INDRĖ KVEDARIENĖ

Dizainerė

Už mano kuriamą įvaizdį noriu padėkoti Carolinos Studijos merginoms Guodai, Jolantai ir Sandrai! Jūs esate ne tik pačios geriausios savo srities specialistės, bet ir mano draugės, pas kurias tiesiog norisi užsukti į svečius ir dalintis šypsenomis kartu! Ačiū Jums!"

INDRĖ URBANAVIČIENĖ

"Driu Beauty" kosmetikos kūrėja

"Pagrindinis Karolinos studijos bruožas - profesionalumas ir vizažisčių gebėjimas sukurti tobulą ą įvaizdį neuždedant ant veido "kaukės", o tiesiog paryškinant veido bruožus. Meistrės Jekaterinos padarytas makiažas visada atrodys natūraliai, veido bruožai paryškinti subtiliai. Svarbu ir tai, kad gerai atrodysi ne tik nuotraukose, bet ir gyvai. Labai nemėgstu, kai po makiažo jautiesi kaip su kauke ir matosi pudros sluoksniai, ryškus kontūravimas. Karolinos studijoje padarytas makiažas niekada nebus toks."

VIKTORIJA ŠAULYTĖ

prekės ženklo "ŠaŠa" bendraautorė

"Buvau nerealiai patenkinta makiažu! Labai kruopštus darbas, šiltas bendravimas, o geriausia tai, jog makiažas išryškino gražiausius bruožus ir nebuvo visko per daug. Didelis ačiū, Mildai! Puiki visažistė!"

INDRĖ

La Boutique savininkė

"Dėkoju už meistriškumą, kruopštumą, tobulą makiažą meistrei Jekaterinai. Meistrė pirmiausiai pasitinka su pračia šypsena. Vos prisėdus atsipalaidavau. Katerina paklausia tik poros detalių, įvertina greitai visus veido bruožus, nuramina jei koks spuogelis ir yra: "paslėpsime" ir lyg į sapną ar spa procedūroje atsiduri. 
Makiažas atliktas kruopščiai, atsakingai.Laikas neprailgsta. Puikiai jaučiausi viso vakaro metu, prieš fotoaparatų blykstes. Sulaukiau daug komplimentų. Lupdažis laikėsi visos vakarienės metu. Man neprireikė lakstyti pudruotis veido nuo blizgėjimo ar ryškinti lūpas.
Aukštas meistriškumas ir požiūris į klientą. Prisiderina prie klientų poreikių, laiko. 
Kokybė ir atsidavimas.
Ačiū Jekaterinai!"

DOVILĖ BARKUTĖ

Klientė

Ramona Kudzmanaite, AČIŪ! Esi geriausia Vilniuje, o mano antakiai po tavo korekcijos - TOBULI!

LINAS ZARECKAS

Agentūros MadeMyDay vadovas

"Karolina dirba daugelyje mūsų agentūros organizuojamų renginių. Mums kaip organizatoriams svarbiausia, kad klientas būtų viskuo patenkintas. Su Karolinos pagalba visos renginių moterys tampa laimingos."

VIKTORIJA MAURUČAITĖ

Muzikos atlikėja

"Ugnė - pozityvo ir geros auros fėja! Meistrė, kuri kaskart pakelia man sparnus. Ačiū, kad esi!" 

JURGITA STOŠKIENĖ

Klientė

"Pagaliau suradau vietą, kur galiu visiškai pasitikėti ir žinau, kad mano makiažu ir plaukais bus tobulai pasirūpinta. Labai dėkinga meistrei Jolantai ir plaukų stilistei Žanetai už aukščiausio lygio profesionalumą!"

MONIKA POŽERSKYTĖ

Fotografė

"Ugnė - super profesionali bei kūrybinga grimerė. Su ja begalo lengva dirbti. Patikima ir žavi - viena mėgstamiausių mano kolegių :)" 

KRISTINA ARANAUSKAITĖ-YARNOLD

Klientė

"Elena man darė šventinius makiažus ne vienai progai ir nė karto nebuvau jais nusivylusi. Dėl šios priežasties drąsiai pasirinkau jos paslaugas ir savo vestuvių makiažui atlikti. Pasitikėjau ja taip, kad net neprašiau bandomojo makiažo. Ji tikra savo srities profesionalė ir drąsiai galiu ją rekomenduoti."

SVETLANA

Klientė

"Norėčiau padėkoti makiažo meistrei Jekaterinai Požilovai už tobulai atliktą vestuvinį makiažą, kuris pranoko lūkesčius. Meistrė kruopsčiai atlieka savo darbą. Esant progai dar būtinai pas Jus apsilankysiu. Rekomenduoju visoms, kurios tikisi profesionaliai atlikto makiažo." 

RENATA BULOTAITĖ

Klientė

"Ačiū, Ramona Kudzmanaite, uz nepaprastai gražų makiažą! Makiažas buvo labai svarbi mano šventės dalis, tad tikrai didelis didelis AČIŪ! Sulaukiau begalės komplimentų ir pati jaučiausi tiesiog nuostabiai!!! Šios profesionalės rankose, rodos, nieko nėra neįmanomo!"

RASA DUDĖNĖ

Klientė

"Aš esu labai laiminga, kad yra vizažistė Milda :)! Ji be proto myli savo darbą, visada įsiklauso į klientės norus, nuolat tobulėja ir džiugina mus tobulais makiažais, pasitikiu ja 100%!!! AČIŪ!"

KOSTANTIN SAMARIN

Mados fotografas

"Ugne is a wonderful makeup artist, who is understanding, kind and professional. She worked with me to find the perfect look for my models and was always ready to listen to my needs and I would highly recommend her to anyone."

ELINA KULEVIČIŪTĖ

Dizainerė-įkūrėja

Su Jekaterina dirbau dviejuose mados projektuose. Jos profesionalumas, įsiklausymas į mūsų viziją ir projektų idėją labai padėjo įgyvendinti tai, kas šiuo metu yra mūsų reprezentacinė medžiaga. Jekaterinos, kaip makiažo specialistės, įgūdžiai ir talentas - vieni svarbiausių realizuojant įvairius įvaizdžius! Dėkoju. Jau ir dabar planuojame ateities projektus ir žinome, kad ji bus dalis mūsų kūrybos realizavimo.

NATALIA KRISELL

I was verry happy to get such a wonderfull make up artist (Karolina) for my wedding's day! Together with hairdresser (Egle) they have created the look which complimentary my wedding dress and venue theme. It was my best look ever. Thank you for your amaizing work!

OKSANA ZLATKOVAITĖ

"Norėjau padėkot už nerealų make-up!!! Buvo žiauriai gerai! Ačiū labai!" (skirta Jolantai, Kaunas) 

GINTARĖ MEILUVIENĖ

Milda yra puiki meistrė, atskleidžianti gražiausius moters bruožus. Jos klientės turėtu būti tos, kurios mėgsta natūralumą ir nenori atrodyti kaip pridažytos lėlės. Švelnus ir rūpestingas darbas yra tai, dėl ko visada norisi grįžti.”

AUŠRA PAŠKAUSKAITĖ

Mis Laikinoji Sostinė

"Jolanta, man be galo imponavo tai, jog Tavo kurtas makiažas nepakeitė mano veido, o tik išryškino natūralius bruožus. Sugebi atrasti tai, kas konkrečiam žmogui, tam tikrai aplinkai tiktų. Labai šiltas bendravimas. Ačiu Tau."

IEVA JANKŪNIENĖ

"Carolina" studijoje Kaune dirba profesionalios (vizažo) makiažo meistrės. Patinka, kad makiažas kuriamas pagal moters veido formą bei asmenybės stilių. Labai svarbu, kad makiažas išsilaikytų kuo ilgiau, nepaisant įvairių oro sąlygų. Šiame salone dirbanti vizažistė Milda puikiai tai įgyvendina!".

ROBERTA LEKAVIČIENĖ

"Atsakingumas, stiliaus suvokimas, puikus rezultatas - taip savo darbą atlieka Karolina. Esu be galo reikli, tašiau kiekvieną kartą viršijami mano lūkesčiai - viskas atliekama profesionaliai, operatyviai, su gera nuotaika. Kaip klientė, jaučiausi puikiai! Labai džiaugiuosi, kad Lietuva turi "Carolina make up studio", kurioje dirba savo sričių profesionalai, puikiai atliekantys savo darbą :-)"

AISTĖ DIRŽIŪTĖ

Aktorė

"Pamenu, buvo viena pirmųjų pavasario saulėtų dienų, aš dar nebuvau spėjusi atsikratyti žiemos iškankinto "veido" be spindesio, o manęs jau laukė pavasarinė Body Talk fotosesija tarp visų lapelių ir žolynėlių. Pamenu jaukų Ugnės kabinetą ir dar jaukesnę Ugnę, kuri su kiekvienu prisilietimu ir ištartu žodžiu gražino visą žiemai išdalintą spindesį, su garbanom, blakstienom ir kitais gražumais ne tokiais apčiuopiamais, kurie iškart savi tapo! Nors su visais papildomais gražumais dažniausiai turiu tiek nejaukumo, Ugnės darbas tik džiugesį atnešė!"

REDA MICKEVIČIŪTĖ

Mados fotografė, stilistė

"Su Ugne dažnai dirbu ne tik mados ir žurnalų herojų fotosesijose, bet kreipiuosi ir asmeniškai. Labai džiaugiuosi,kad ji atidžiai įsiklauso,ko noriu, tačiau kartu ir atsakingai pataria,kas man tiktų. Pasakysiu atvirai- kolkas dar nė viena grimerė nėra manęs padažiusi gražiau!"

MARIUS STANEVIČIUS

Stilistas

"Kai Instagram įkeltoje nuotraukoje, kurioje dirbo kartu su Karolina, atsiliepimą "Fantastic make up work" parašo geriausi Vogue, Dior, Prada visažistai ir ''Like" spaudžia pasaulyje garsūs šukuosenų ir kirpimo meistrai, tai supranti vieną - ji velniškai gabi."

RENATA ŠIMKŪNĖ

"Savo vestuviu dienai ieškojau pačio geriausio specialisto, todėl net nesvarstydama parašiau "Carolina make up" studijai. Porą mėnesių prieš vestuves susitikome su Karolina susipažinti ir apsitarti dėl suknelės ir makiažo. Kadangi merginų, norinčių pasigražinti buvo daugiau, sutarėm susitikti Kaune - ten, kur ir vyko vestuves. Karolina labai puikiai surinko savo komandą iš Vilniaus ir Kauno studijų. Visos likome labai patenkintos šaunios komandos darbais. Aš ypač:) Karolina man padarė pasakišką makiažą ir sušukavo plaukus. Gražaus darbo tikėjausi, bet tokio kruopštumo buvau nustebinta. Makiažo per visą vakarą net nereikejo taisyti. Tokio lygio meistrų daugiau Lietuvoje nežinau. Ačiū Karolinai ir visai komandai už smagiai praleistą laiką:)"

LAURA ARCTIC

"élise henri" pardavimų vadovė

"Labai džiaugiuosi atradusi plaukų stilistę Žanetą, puikiai suprantančią mano norus. Profesionaliai ir greitai išgauna tobulą rezultatą. Atrastas perlas!"

RAMUNĖ KLIVEČKIENĖ

"Vestuviu rytas... Mano veidui "kažkas atsitiko"... Siaubinga alergija! Jis raudonas, tarsi manų kruopomis pabarstytas. Neverkiu, nes žinau, būsiu "sutvarkyta" tobulai. Kai Karolina mane pamatė, ramiai nusišypsojo: "Nesinervuok, viskas sutvarkoma!" Tą dieną aš jaučiausi pati gražiausia, niekas nieko nepastebėjo.... Rezultatas - "Žmonių" žurnalo viršelis, be alergijos pėdsakų! Ačiū, nuostabioji fėja! Ji tikra profesionalė..."

SANDRA PELUTYTĖ

"Noriu pasakyti didelį AČIŪ, Karolinai Taraškevič už nuostabų, labiau, tobulą nuotakos makiažą. Makiažas atrodė puikiai ir nuotraukose, ir realybėje. Labai džiaugiuosi, kad nereikėjo rinktis ar nuotraukose ar realybėje atrodyti gražiau. Likau sužavėta makiažo meistrės Karolinos darbu."

MINGAILĖ KALNIETĖ

Klientė

"Visada malonu apsilankyti "Carolina make up studijoje" Kaune. Malonus priėmimas, dėmesys, o vizažistes Mildos makiažai puikiai nuteikia visai dienai ir priverčia jaustis gražia Moterimi!"

VIKTORIJA

Klientė

"Ne kartą lankiausi pas Ugnę... Ji tikrai NUOSTABI, savo darbą išmananti meistrė... Mano veidas tikrai netobulas, tačiau po jos atlikto makiažo buvau kitokia ir nepaprastai graži, galėjau nesijaudinti artimiausias 24val:))) Visas svarbiausias savo gyvenimo dienas atiduodu į jos rankas ir nesijaudinu dėl nieko. Ačiū, Ugnei Ežerinskaitei!

Please reload

bottom of page