top of page

5 rudens-žiemos makiažo tendencijos pagal vizažistę Jolantą Mušauskienę


Carolina.lt Kaunas makiazo meistre Jolanta Musauskiene

Carolina.lt Kauno studijos makiažo meistrė Jolanta Mušauskienė pataria, į kurias makiažo tendencijas verta žvalgytis šį rudenį ir žiemą.


1. Neapkrautos, drėgnos veido odos efektas ir skaistalai

Kaip matėme vasarą, taip ir šį rudenį-žiemą karaliaus neapkrautos, drėgnos-stiklinės odos efektas. Labai madingi tapo skaistalai ir kreminės jų tekstūros, ypač rožinės spalvos. Tik svarbu atsiminti, jei esate linkusios į veido raudonį, reikėtų rinktis šiltesnių spalvų skaistalus.


Šlapioms tekstūroms sukurti naudojamos švytėjimo suteikiančios priemonės. Šį sezoną ypač madingi kreminiai „highlighteriai“, kurie sukuria stiklinės veido odos efektą. Tą padaryti galima, pavyzdžiui, su YOUNGBLOOD „Illuminator“, MAKE UP STORE „Wonder powder“, THE BALM priemonėmis. Tik turinčioms riebią, porėtą ar labai stipriai pigmentuotą odą, švytėjimo priemones reikėtų naudoti labai atsakingai, nedideliais kiekiais ir nedėti ant probleminių veido vietų ar T zonos.


2. Kuo natūraliau atrodantys antakiai

Rudens-žiemos tendencijose taip pat vyrauja švelnūs, neryškūs antakiai. Tam vis dažniau pasitelkiamos labai paprastos priemonės – antakių tušai ar tiesiog geliai, kurie antakius ne tik gražiai sukelia į viršų, bet ir sukuria jų tekstūrą.


3. Išraiškingos ir kerinčios blakstienos

Šį rudenį ir žiemą tikrai karaliauja itin ryškios blakstienos – tušo daug ir ryškiai. Jei anksčiau būdavo stipriai ryškinami antakiai, dabar jie turėtų būti dažomi kuo švelniau, o didesnis dėmesys skiriamas blakstienų apimčiai ir išraiškingumui.


4. Blizgios lūpos


Kaip tendencija, pagreitį įgauna ir lūpų dažymas, kuomet lūpų vidurys ryškesnis, kraštai šviesesni, o ant viršaus užteptas blizgesys. Iki pavasario tarp madingiausių lūpdažių spalvų puikuosis raudonos ir uogų atspalviai.

Rudens-ziemos makiazo tendencijos
Vizažo meistrės Jolantos Mušauskienės atliktas makiažas

5. Rudų atspalvių dūminis akių makiažas ir paletė įvairiausių pravedimų

Šį sezoną vyraus rudų spalvų dūminis akių makiažas. Esminiu akių makiažo akcentu gali tapti ir pravedimai: nuo itin plonų iki labai storų, ištemptų ar prasklaidytų. Ypač madingos aukso ir rožinės spalvos blizgios šešelių tekstūros bei šlapio voko efektas, kurį galima sukurti su itin blizgiais, pigmentuotais arba kreminės tekstūros šešėliais.


Su nuolaidos kodu JOLANTA www.carolinashop.lt dabar visus produktus gali įsigyti net su 10 proc. nuolaida!

Comments


Naujausi įrašai
bottom of page