top of page

"Quick questions" su ,,Carolina Make Up School" studente

Į klausimus atsako ,,Carolina Make Up School" studentė Miglė Chaškovskytė:

KOKS BUVO TAVO SANTYKIS SU MAKIAŽAIS IKI KURSŲ PROFESIONALAMS?

,,Esu baigusi kosmetologijos studijas. Jų metu teko pažinti nemažai makiažo paslapčių. Jau tada kurti grožį man pasirodė labai įdomu! Iš pradžių eksperimentavau ir bandžiau atlikti įdomesnį makiažą sau, o laikui bėgant pradėjau dažyti drauges.”

SU KOKIU TIKSLU ĖJAI Į ,,CAROLINA MAKEUP SCHOOL”?

,,Susidomėjusi makiažais pradėjau ieškoti būdų, kaip galėčiau judėti pirmyn. Norėjau plėsti savo žinias, sužinoti naujų dalykų ir subtilybių ir ateityje dirbti vizažo srityje, todėl šie kursai buvo vienas geriausių pasirinkimų teorinių ir praktinių žinių gilinimui.”

Miglės atliktas makiažas modeliui. Nuotraukos autorė Karolina Vaitonytė.

KODĖL PASIRINKAI ,,CAROLINA MAKE UP SCHOOL?”

,,Iš tiesų prieš ateidama čia, daug domėjausi skirtingomis makiažo mokyklomis, tačiau ,,Carolina Make Up School” turėjo daugybę rekomendacijų ir teigiamų atsiliepimų. Kitas, labai svarbus aspektas – šioje mokykloje mokoma "neperkrautų" makiažų. Makiažą moko atlikti švarų, natūralų, nepakeičiant žmogaus bruožų, o juos tik paryškinant. Na ir, žinoma, vienas iš didžiausių šios mokyklos privalumų – skirtingos dėstytojos – kiekviena iš jų turi savo “braižą” ir ‘’paslaptis”, kuriomis dalinasi su studentėmis, todėl taip išmokstama kur kas daugiau. “

KAS TAU IŠ PRADŽIŲ ATRODĖ LABAI SUNKU, O GALIAUSIAI VISGI PAVYKO IŠMOKTI?

,,Vienas iš sudėtingesnių dalykų buvo parinkti tobulą makiažo pagrindo atspalvį modeliui. Taip pat sunku atrodė atlikti švarų, gerai išretušuotą akių makiažą. Dabar, regis, su tuo susitvarau be didelių bėdų.”

KOKS BENDRAS ĮSPŪDIS APIE KURSUS, STUDIJĄ, MOKYTOJAS?

,,Pats geriausias! Šiuose kursuose išmokti įmanoma visko, svarbiausia turėti daug noro ir kantrybės. Visas ,,Carolina Make Up School” kolektyvas be galo draugiškas, visada stengiasi padėti, patarti kiekvienai studentei. Mano nuomone, norint žengti į vizažo sritį, šie kursai yra vienas geriausių pasirinkimų!”

Daugiau informacijos apie kursus PROFESIONALAMS: https://www.carolina.lt/makiazo-kursai-profesionalams

Registracija į kursus internetu: https://www.carolina.lt/makiazo-kursai-registracija

Naujausi įrašai
bottom of page