top of page

10-asis ,,Carolina Make Up Studio" gimtadienis!!!


Šeštadienio vakarą būrys pramogų, mados ir verslo pasaulio atstovų rinkosi į jubiliejinį renginį – pirmosios Lietuvoje makiažo studijos „Carolina Make Up Studio“ 10-ąjį gimtadienį. Vilniuje vykusioje šventėje jų laukė ne tik gardžios vaišės, smagūs pokalbiai, gyvo garso Neringos Šiaudikytės koncertas, bet ir naujausių Carolina.lt rudens/žiemos įvaizdžių pristatymas.

Nuotraukoje Ramintos Gudėnaitės pristatytas "glamuriško" makiažo įvaizdis

Nuotraukoje Darijos Eden pristatytas madingas "fashion" makiažo įvaizdis

„Šia itin svarbia proga didelį ačiū tariu visam Carolina.lt kolektyvui. Turiu tokių darbuotojų, kurie dirba nuo pat studijos įkūrimo pradžios, labai tai vertinu ir noriu jiems padėkoti, kad jie yra su manimi visais – ir gerais, ir blogais laikais. Savo klientėms norėčiau palinkėti būti laimingoms, gražioms ir pasitikėti savimi." – renginio metu kalbėjo studijos įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel.

Nuotraukoje Karolina Taraškevič-Bethel su Carolina.lt Vilnius komanda

Nuotraukoje Karolina Taraškevič-Bethel su Carolina.lt Kaunas komanda

Renginyje apsilankė didžiulis būrys svečių, tarp kurių ir žinomi pramogų, mados bei verslo pasaulio atstovai: Gintarė Gurevičiūtė, Gytis Ivanauskas, Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Vaida Skaisgirė, Oksana Pikul, Jolanta Sadauskienė, Alma Latvytė, Ugnius Kiguolis bei kiti.

Prieš dešimtmetį Vilniuje duris atvėrusi „Carolina Make Up Studio“ makiažo studija tuo metu buvo viena pirmųjų Lietuvoje. Jos įkūrėja, Lietuvoje ir JAV garsi makiažo ekspertė bei įvaizdžio dizainerė Karolina Taraškevič-Bethel, prisiminusi pačią pradžią, neslepia, kad viską sukūrė palaipsniui, o pasiekti rezultatai – sunkaus darbo vaisius:

„Niekuomet neturėjau minties turėti savo vardo studijos, tačiau prieš 10 metų, kuomet pajutau didelį individualių ir grupinių makiažo pamokų poreikį, atsirado poreikis ir patalpoms, erdvei, kurioje galėčiau patogiai mokyti kitus. Viskas prasidėjo nuo vieno veidrodžio ir vienos kėdės, tuomet, po kurio laiko, atsirado ir antra kėdė ir taip, žingsnis po žingsnio, studija augo iki to, ką matome šiandien“, – prisiminimais dalijosi žinoma moteris.

Viena geriausių Lietuvoje vizažo meistrių vadinama Karolina pripažįsta, jog pasiekti tokias karjeros aukštumas nebuvo lengva, o pažintys su garsiais Lietuvos ir pasaulio dizaineriais atėjo tik per ilgą darbo patirtį.

„Man buvo šiek tiek daugiau nei 20 metų, buvau vos pabaigusi universitetą, niekas man anuomet nepadėjo. Esu kilusi iš paprastos šeimos, tėvai – ne verslininkai, neturėjau turtingo draugo, kuris investuotų ar padėtų. Neturėjau nei pažinčių, nei ryšių. Tas žinomumas neatėjo per vieną dieną, reikėjo įdėti labai daug darbo. Žinau, ką reiškia, kai vakare krenti į lovą ir negali pajudinti nė piršto. Viską, ką turiu, pasiekiau atkaklumu ir juodu darbu“, – teigia Karolina.

Karolinos įkurtoje studijoje šiandien teikiamos ne tik grožio paslaugos, organizuojami makiažo kursai moterims, kurios nori išmokti pasidažyti pačios, bet ir jau keletą metus iš eilės organizuojami makiažo kursai profesionalams, kurių metu ne tik ruošiami vizažo naujokai, bet ir savo žinias gilina bei tobulinasi ir jau pažengę vizažistai. Šiandien „Carolina Make Up Studio“ veikia Vilniuje ir Kaune. Moteris džiaugiasi, jog komandą sudaro beveik 30 žmonių kolektyvas, kurio požiūris į klientes ir įvaizdį puikiai sutampa su jos pačios vizija.

O kas makiažo profesionalei yra grožis?

„Man graži moteris yra ta, kuri pasitiki savimi, o pasitikėjimas atsiranda tada, kai moteris jaučiasi gerai. Tad mes padedam joms tą pasitikėjimą susikurti“, – teigia K. Taraškevič-Bethel.

Šventės metu buvo pristatyta ir naujausia „Carolina beauty shop“ internetinė parduotuvė, kurioje klientai galės įsigyti studijos meistrų naudojamas, pamėgtas ir patikrintas grožio priemones. Makiažo studijos gimtadienio renginyje svečius džiugino smagūs pokalbiai apie grožį, naujausių rudens/žiemos įvaizdžių pristatymas, renginių gastro aptarnavimo įmonės „Kūno kultūra“ paruošti užkandžiai bei „Liu Patty“ desertinės sukurti mažiau saldūs, be miltų pagaminti desertai, kurie ‘‘neina į kūną“, o tiesiai į širdį. Renginio apšvietimo dizainu ir dekoravimo detalėmis rūpinosi „AB LIGHT“ komanda, o šventę vainikavo gyvo garso Neringos Šiaudikytės ir gitaristo Andriaus Murencevo koncertas.

Carolina.lt komanda dėkoja partneriams, kurie pasirūpino dovanomis šventėje dalyvavusiams svečiams: Sothys, Vita Liberata, Make-up Atelier, Make up for ever, Balmain, label.m. Visų šių firmų produktus mūsų klientės jau labai greitai galės įsigyti ne tik mūsų studijose, bet ir naujoje carolinashop.lt el. parduotuvėje.

Renginio nuotraukų autorius Ramūnas Tanguris

Naujausi įrašai
bottom of page