top of page

Kauno komanda pristatė nuotakų įvaizdžio tendencijas artėjančiam sezonui

Saulėtą sekmadienio popietę, garsi Lietuvoje makiažo studija “Carolina Make Up Studio” kvietė būsimas nuotakas vėlyviems pusryčiams, kitaip vadinamam "brunch'ui" bei pašnekesiams apie grožį. Kauno restorane „Optimistai“ vykusiame renginyje, buvo pristatyti penki stilingi nuotakų įvaizdžiai. Garsi vizažistė bei makiažo studijos įkūrėja Karolina Taraškevič-Bethel, grįžusi iš JAV dalinosi savo ilgamete patirtimi bei patarimais su savo vestuves planuojančiomis nuotakomis. "Carolina Make Up Studio" vizažisčių ruošti modeliai vilkėjo bohemiško stiliaus „Zolotas Baltic“, romantišką „Tiulio Fėjos“ bei vakarinę „Evos Mankus“ mados namų vestuvines sukneles.

Įvaizdžius kūrė carolina.lt kaunas komanda:

Šukuosenų meistrės: Viktorija Novotorovaitė, Sigita Bilinskienė.

„Zolotas Baltic“ mados namų įkūrėja Roberta Bulotaitė pasidalino įžvalgomis kaip nuotakoms išsirinkti tą vienintelę, savo svajonių suknelę. Pasak Robertos, „Zolotas Baltic” komanda visuomet išskiria, jog vestuvinė suknelė tai ne tik audinys ir nėriniai, tai kur kas daugiau. Kiekvienoje suknelėje slypi asmeninė istorija... Rankų darbo suknelės kūrybos procese yra labai svarbus asmeninis nuotakos dalyvavimas. Kuomet jaučiamas audinys ir su juo yra kuriamas grožis rankomis šis procesas tampa įsimintiniausias gyvenime. Taip gimsta aukštosios mados kūriniai mūsų mados namuose!, sako Roberta Bulotaitė.

Justinos ir Viktorijos kurtas įvaizdis

Pristatant nuotakų skirtingus įvaizdžius minime, kad mes kuriame bohemiškos-vintažinės mados vestuvines sukneles, kurios atrodo nežemiškai ir unikaliai su šiltais Graikijos šalies prieskoniais. Nuotakų Brunch’o metu išskyrėme net keturis galimus nuotakos stilius vilkint „Zolotas Baltic“ vestuvinę suknelę: klasikinis, romantiškas, bohemiškas ir vintažinis. Renkantis suknelės stilių yra svarbu atsigręžti į savo charakterio bruožus, savo svajones bei vizijas. Būtina paminėti tai, kad kiekviena suknelė turėtų leisti nuotakai save drąsiai išreikšti vestuvių dieną! Pasak Robertos Bulotaitės: „Jūs neprivalote laikytis sukurtų stereotipų. Niekas negali Jums pasakyti, kokia nuotaka turite būti savo vestuvių dieną... Jūs turėtumėte išdrįsti sau leisti būti ta ypatinga moterimi, kokia ir esate. Leisti savo širdimi pajusti, jog tai yra Jūsų svajonių suknelė!"

Marijos ir Sigitos kurtas įvaizdis
Mildos ir Sigitos kurtas įvaizdis
Marijos ir Sigitos kurtas įvaizdis
Marijos ir Sigitos kurtas įvaizdis

Pavasario, vasaros sezonai išlaisvina ir nuotakų plaukus - sako "Carolina Make Up Studio" Kaune plaukų meistrės. Kuriamuose nuotakų įvaizdžiuose šiemet vyrauja lengvos, lyg natūraliai pasibangavusios tekstūros šukuosenos. Kuodelis, tartum lengvu rankos judesiu suformuotas iš bangų, gali būti elegantiškas, o ištraukus kelias garbanų sruogas, laisvai krentančias ant pečių, sukuriamas seksualus įvaizdis. Toms, kurios nenori kuodo puiki alternatyva į uodegą suimti plaukai šį sezoną ypač madingi. Pastaroji šukuosena, parinkus tinkamą plaukų tekstūrą ir aksesuarus, gali puikiai išpildyti bet kokio stiliaus nuotakos įvaizdį. Kiekvienu atveju - nuotakos stilius yra savitas ir pabrėžiantis individualumą.

Karolinos ir Viktorijos kurtas įvaizdis
Karolinos ir Viktorijos kurtas įvaizdis
Ernestos ir Viktorijos kurtas įvaizdis

Ernestos ir Viktorijos kurtas įvaizdis

„Av Dirbtuvėlės“ įkūrėja Asta Boguslauskienė, pristatė savo kurtas nuotakos puokštes, atspindinčias keturis skirtingus pasirinkimo variantus: klasikinį - romantišką, nuotakoms mėgstančioms nesentančią klasiką – švelnius pastelinius tonus bei klasikinius rožių žiedus, sezoninį – atkreipiant dėmesį, jog šventės metu žydinčios, taip vadinamos sezoninės gėlės, suteikia galimybę turėti pačius gražiausius gėlių žiedus bei įvairiausią - plačiausią spalvinę gamą, ryškų – derintą prie ypač madingų šiemet makiaže ryškių atspalvių, puikiai tinkantį drąsesnėms nuotakoms, naudojant taip mylimas nuotakų pilnavidures rožes bei bijūnų žiedus, bei boho – romantiškąjį variantą išlaikantį vis dar populiarius „greenery“ stlistikos akcentus bei masyvų dydį, tačiau tuo pačiu tinkantį nuotakai kuriančiai lengvą, laisvą, netgi pajūryje tinkantį įvaizdį. Savo rekomendacijomis, floristė skatino nuotakas pasirinkti labiausiai joms patinkantį bendrą šventės stilių, tuomet rasti svajonių suknelę ir jau tuomet derinti būsimos puokštės ar galvos papuošalo detales, makiažą.

Marijos ir Sigitos kurtas įvaizdis

Restorane "Optimistai" vykusiame renginyje būsimos nuotakos taip pat turėjo galimybę paragauti ir įvertinti virtuvės šefo kurtų kulinarinių bei konditerinių šedevrų, kurie tikrai nepaliko abejingų. Restorano išskirtinis interjeras, puikiai tinkantis tiek jaukiems vakarams, tiek smagioms šventėms, padėjo sukurti būsimų nuotakų vėlyvųjų pusryčių ypatingai jaukią atmosferą.

Naujausi įrašai
bottom of page