top of page

Patarimai šventiniam makiažui - ką reikia žinoti?

Makiažo studijos “Carolina make-up studio” meistrės pasidalino savo patarimais, kokį įvaizdį pasirinkti, kaip jį priderinti prie aprangos ir mados tendencijų diktuojamo spalvyno.

“Makiažas nėra atskiriama įvaizdžio dalis, todėl jis ir turi būti derinamas prie aprangos, vietos, šukuosenos... Dar, esu įsitikinusi, makiažas yra ir neatsiejama nuotaikos dalis: jei norite ryškių lūpų, ryškinkite, jei nenorite makiažo, nesidažykite visai. Moteris graži tik tada, kai ji gerai jaučiasi”, - įsitikinusi makiažo meistrė, stilistė Toma Kisieliūtė.

“Šį sezoną vis dar madingos padūmavusios akys. Galima rinktis įvairias spalvų kombinacijas nuo šviesiai rudų, pilkų iki juodų. Šviesios lūpos puikiai tiks su ryškesnėmis akimis. Ir, be abejo, gražiai padengta veido oda. Ją tiesiog galima pakontūruoti skaistalais, kas šį sezoną labai madinga”, - sako studijoje Kaune dirbanti makiažo meistrė Jolanta Švobaitė-Mušauskienė.

“Niekada "neprašausit" šventėms pasirinkusios ryškesnį makiažą, dūmines akis. Ir gaivus veidas yra visada topų topas! Klientėms patariu nuolat drėkinti veido odą, nes tik ant pridrėkintos ir sveikos odos makiažas atrodys gražiai,” – tikina Kauno studijos vadovė, makiažo meistrė Sandra Svirčinskaitė. “Tamsiaplaukėms dažniausiai tinkamos beveik visos spalvos: ir dabar labai madingi burgundiški ir netgi mėlyni atspalviai. Šviesiaplaukėms siūlau rinktis blizgius auksinius, bronzos, o lūpoms - pastelinius, rusvus atspalvius”, - sakė meistrė.

“Šį sezoną karaliauja auksas, švytėjimas ir gaivi veido oda, todėl siūlau nebijoti ryškių, žėrinčių akių, sodrios lūpų spalvos ir vis dar labai populiaraus akių kontūro”, - pritaria vizažo meistrė Ernesta Stackevičienė. “Tamsiaplaukėms merginoms kaip tik siūlyčiau rinktis tamsesnes bei intensyvesnes spalvas makiaže, galima lengvai eksperimentuoti su įvairių atspalvių ryškiais šešėliais, derinant juos prie akių, plaukų ir odos spalvos, skaistalai - rožiniai ir rausvų atspalvių, akių kontūro pieštukas - juodas, o lūpų dažus, kitaip nei šviesiaplaukėms, siūlyčiau rinktis šiek tiek prigesintų, švelnesnių spalvų. Ir atsiminkite, jei ir esate juodaplaukė – antakius turėtumėte ryškinti ne juodais, o tamsiai rudais atspalviais”, - pasakojo meistrė.

“Planuojant šventinį makiažą svarbu pasirinkti šaltam sezonui tinkamus atspalvius. Todėl gaivius vasariškus lūpdažius rekomenduoju pasidėti į stalčių ir paieškoti kažko paslaptingo: rusvų, violetinių, sodrių vyšninių atspalvių... “- pataria patyrusi makiažo meistrė Elena Kostetska.

Meistrė Jekaterina Požilova papildo, kad “klasikinis rudas arba juodas dūminis makiažas tinka ir šviesiaplauėms, ir tamsiauplaukėms, tačiau jį galima paįvairinti papildant ir kitomis spalvomis. Tarkime, tamsiai mėlyna, žalia, bordine, žalsvai-mėlyna, auksine, vario spalvomis”.

Vizažistė Marija Redikaitė įsitikinusi, kad nėra netinkančių spalvų, yra tik netinkamas jos atspalvis. “Yra šilti ir šalti tonai. Teisingai parinkus juos pagal plaukų, akių ir odos spalvą, kiekvienas atspalvis tarpusavyje puikiai derės”, - įsitikinusi meistrė.

Nuotraukose: “Carolina make-up studio” 2016-2017 m. šventinio makiažo kolekcija. Fot. Tomas Brazinskas

Naujausi įrašai
bottom of page