top of page

Meistrė Toma: 7 makiažo paslaptys, padėsiančios atrodyti jaunesnėmis

Mes, moterys, visuomet norime atrodyti tobulai, ir “tobulai” dažniausiai reiškia “jaunai”. Yra daugybė būdų stabdančių senėjimo procesus: valgyti daug vaisių ir daržovių, naudoti apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių, pakankamai ilsėtis, gerti daug vandens, sportuoti ir t.t.

Daugelis moterų galvoja, jog kuo daugiau makiažo naudosite, tuo geriau ir atrodysite, tačiau tai klaidinga nuomonė, atvirkščiai, priemonės subėga į veido linijas ir raukšleles, taip jas išryškindamos, o ne paslėpdamos. Yra kelios paslaptys, kurias naudojant atrodyti jaunai bus taip pat paprasta kaip ir atsidaryti kosmetinę.

1.Atsisakykite skystos pudros.

Metams bėgant, mūsų oda praranda natūralų spindesį, tad dažnai manoma, jog pudra yra tiesiog būtina, tačiau ne visada. Skysta, tiršta pudra yra linkusi subėgti į raukšleles, ypač akių zonoje, taip pat gausus užtepimas pavers odą sunkia ir negyva. Vietoj to, rinkitės drėkinamąjį kremą su atspalviu arba kompaktinę pudrą - taip jūsų natūrali oda persišvies per priemonę ir suteiks jaunatviško spindesio, neblizgės, neatrodys riebiai.

2. Naudokite rožinio atspalvio skaistalus.

Rožinio atspalvio skaistalai suteikia natūralaus, jaunatviško spindesio veidui. Svarbu pasirinkti tinkamą spalvos toną ir nepadauginti priemonės, kad ji, kaip ir pudra, nesubėgtų į raukšleles.

3. Paslėpkite tamsius paakius.

Nesvarbu, ar tai miego trūkumo, ligos, prigimties ar amžiaus problema, tamsius paakius, kurie suteikia itin pavargusio veido įvaizdį, reikia slėpti. Pagrindinė sąlyga - naudoti persiko ar lašišos atspalvio korektorių. Toks atspalvis padės neutralizuoti dažniausiai pasitaikančią, mėlyną, paakių spalvą. Ant viršaus tepkite vienu tonu šviesesnį nei oda paakių korektorių, taip veidui suteiksite gyvybingumo ir jaunatviško spindesio.

4. Pratęskite akių kontūrą.

Kaip ir blakstienų užrietimas, ilgesnis ir truputį į viršų pakeltas akių kontūras vizualiai pakels akis aukštyn. Daugumai moterų akių kontūras yra sunki užduotis, tačiau pirmiausia įsitikinkite, kad naudojate tinkamas priemones. Naudokite lenktą teptuką skystam kontūrui ir gelinę akių kontūro priemonę.

5. Naudokite šviesų šešėlį.

Vidinius akių kampučius ir liniją po antakiais pašviesinkite nedideliu kiekiu šviesiu, truputėlį blizgiu šešėliu. Tai atvers akis, pakels jas aukštyn ir suteiks žvalumo įspūdį. Tik nepadenkite šešėliu viso voko - juk nenorite išryškinti pakritusių vokų!

6. Užrieskite blakstienas.

Su laiku pakrinta akių vokai ir blakstienos tampa tiesios. Blakstienų užrietimas akimirksniu atvers akis ir sukurs jaunatviško žvilgsnio vaizdą, nutrauks dėmesį nuo pakritusių vokų. Tik nepamirškite 1-2 sluoksnių blakstienų tušo po užrietimo.

7. Naudokite putlinantį lūpų blizgį.

Lūpų siaurėjimas - dar vienas senėjimo požymis. Išvenkite to naudodami putlinantį blizgį, kuris pavers lūpas putlesnėmis, gyvingesnėmis, taip pat išlygins raukšleles. Geras putlinantis blizgis visada turi dilgčiojimo efektą užtepus. Tik venkite tamsių spalvų, kurios vizualiai mažina lūpas.

Atrodyti jaunesnei tikrai nėra sunku, jei vadovausitės šiomis paslaptimis.

Būkite gražios, jaunos ir švytėkite, mielosios!

Meistrė Toma

Naujausi įrašai
bottom of page