top of page

Karolina Taraškevič: "Kaip aš rinkčiausi makiažo meistrą vestuvėms? Tai ne taip jau paprasta.&q

Kas yra geras makiažo meistras? Ką galima įvardinti kaip gerą visažistą? Ar tas kuris, padažo Jus taip, kad atrodote puikiai nuotraukose, bet gyvenime negalite išeiti į dienos šviesą? Ar tas, kuris išklauso Jūsų norus ir padažo lygiai taip pat kaip žurnalo heroję?

Galvojau apie visažistų erą Lietuvoje ir kaip šiandien dienai jų yra daug. DAUG tikrai labai daug! Bet kaip atsirinkti tuos meistrus, kurie tiktų mums? Svarsčiau, jeigu man reikėtų rinktis makiažo profesionalą, į ką kreipčiausi? Aš manau, visos nuotakos susiduria su šia dilema, kaip pasirinkti fotografą, filmuotoją, floristą, dizainerį, visažistą bei plaukų meistrą... Juk ta diena yra tokia ypatingai svarbi. Na žūt būt reikia atrodyti gerai. Gal ne tobulai, nes TOBULA ne visada yra gerai, bet atrodyti taip, kad jaustumeisi savimi. Va va - SAVIMI. O savimi jaustis, ir kad iš tavęs nepadarytų kito žmogaus, kaip mes studijoje sakom “yra reikalų”…

Manau, visų pirma, turi sutapti SKONIO supratimas. Kaip tą pasitikrinam ir kaip aš tikrinčiau? Taip, visų pirma pasižiūrim darbus. Na, lyg ir patinka, kas toliau? Taip, aš tikrai pasižiūrėčiau, kaip pats žmogus atrodo, kaip rengiasi, kaip puošiasi, pamatome žmogaus stilių bei kas jam pačiam patinka. Aš manau, kad rinktis reikėtų į save panašiausios stilistikos profesionalus, tuomet jie mąstys panašiai kaip tu, turės panašų skonį.

Kitas niuansas – profesionalo bendravimas, ar Jūs susišnekate? Būtina užsirašyti susitikimui arba konsultacijai prieš užsirašant paslaugai. Jeigu sunkiai sekasi, vadinasi, matyt - ne pakeliui. O ką daryti, jeigu daug patinka? ☺ Va čia ir sunkiausia. Nes gali sprogti galva nuo galvojimo, kurį čia dabar rinktis.

Kaina? Taip, galima atsižvelgti ir į ją. Tai svarbus kriterijus. Bet, jeigu esate nuotaka, tuomet, prieš rimtai apsisprendžiant, rekomenduočiau užsirašyti bandomajam makiažui ir šukuosenai. O tuomet Jūs tikrai turite pilnas teisės palyginti kelių meistrų darbus. Ar yra nemandagu taip elgtis? Tikrai nematau nieko blogo: turite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą variantą ir turite visas teises.

Po bandomojo makiažo nusifotografuokite įvairiam apšvietime, lauke bei patalpoje. Matysite kaip atrodysite “selfie” – tai tikrai labai svarbu, nes meistrai, turintys daug užrašymų, neretai neprisimena, kaip Jus šukavo ar dažė, ir tai nieko keisto, netgi žmogiška, užtai geriausias dalykas yra tiesiog pačiai įsiamžinti po bandomųjų.

O kalbant apie mūsų visas merginas studijoje, savo koleges, joms nežinant rašau šį straipsnį ir norėčiau apibūdinti kiekvienos iš jų stilistiką (kadangi aš matau viską iš šono ir LABAI stebiu ☺), tikiuosi, tai Jums padės apsispręsti:

Elena – jos stilius labai “gaivus”, ji mėgsta skaisčius makiažus, moka gražiai derinti spalvas, gali padaryti ir ryškų, ir natūralų makiažą. Labai daug dėmesio pastaruoju metu skiria tinkamam makiažo pagrindo parinkimui. Daro gražų dūminį ir klasikinį akių makiažą. (Elenos portfolio)

Toma – ekstravagantiška, bet labai “fashion”, tas atsispindi ir jos makiažuose. Turbūt geriausiai iš visos komandos moka padaryti akių kontūro liniją bei ryškias lūpas. Šie du dalykai labiausiai apibūdina jos stilių. Mėgsta ryškiau kontūruotą veidą. Makiažai labai fotogeniški bei kartu minimalistiniai spalvų atžvilgiu. (Tomos portfolio)

Darija – nauja mūsų komandos narė, dirba šalia manęs, tai vis stebiu jos stilių ☺ Visos klientės tik “aikčioja”: kaip gražu ir kokios jos sau gražios! Puikiai padaro klasikinį makiažą, nuostabiai “brėžia” akių kontūrą bei mėgsta švytintį veidą, koks dabar labai madingas. Visuomet pilna idėjų, kaip stilingai ir kitaip gali atrodyti makiažas. (Darijos portfolio)

Ugnė – darbo stilius kaip ir minimalus, bet kartu ir ryškus. Ryškus tik ten kur reikia! Ugnė nemėgsta daug spalvų, renkasi žemės ir šaltesnių tonų natūralias spalvas akių makiažui. Ryškina arba akis, arba lūpas. Labai atsakingai parenka klientėms tinkamą lūpdažio atspalvį, kuris paryškina natūralų klientės grožį. (Ugnės portfolio)

Jekaterina – labai gražiai dirba su “oda” ir jos padengimu. Labai įsiklauso į klientės norus, atsižvelgia, ko klientė nori. Labai gerai padažo vyresnio amžiaus moteris, neapsunkina bei neapkrauna veido nereikalinga kosmetika. Jos makiaže niekada nerasi klaidų ☺ (Jekaterinos portfolio)

Apie save ir savo stilistiką pačiam nemanau, kad derėtų rašyti, gal merginos man atsikirs tuo pačiu ☺ Sėkmes pasirenkant meistrą!

Naujausi įrašai
bottom of page