top of page

Meistrė Darija: apie pagrindines makiažo klaidas, permanentinį makiažą ir priaugintas blakstienas (&

Meistrė Darija žurnalui "Panelė" pasakojo apie dažniausiai daromas makiažo klaidas, apie tai, kam reikalingas, o kam nereikalingas permanentinis makiažas ir apie iš mados išėjusias priaugintas blakstienas.

Kokias esi pastebėjusi dažniausiai merginų daromas makiažo klaidas?

Makiažas tai kūryba. Mados podiumai užsuko itin įdomų žaidimą, makiažai nebūtinai dabar turi būti tvarkingi ir idealiai išretušuoti, galima palikti šiek tiek dramos, tai tik pabrėš jūsų individualumą, bet nereikėtų ir persistengti. Yra ir esminių klaidų, kurios pastaruoju metu labai krenta į akis. Už pirmąją turbūt reiktų padėkoti „Instagram“, kur net yra terminas „Instagram makeup“ (liet. Instagram makiažas). Tai yra itin platūs, ryškūs, kampuoti antakiai, kai veide nieko, apart anatakių, daugiau nematai. Kiekvienos antakiai yra skirtingi, gražiai sušiaušus juos į viršų ir lengvai paryškinus antakių tušu ar šešėliu gausite kur kas gražesnį, išskirtinesnį įvaizdį nei su išpieštais, storais, dažnai kreivais antakiais, kurie užgožia viską aplink.

Antroji klaida – netinkamas makiažo pagrindas. Smagu, kad kuo toliau, tuo rečiau matau „oranžinius“ veidus, tačiau yra kita bėda. Merginos netinkamai parenka makiažo pagrindą pagal savo odos tipą. Prieš renkantis maskuojamajį makiažo pagrindą reikėtų išsiaiškinti savo odos tipą (sausa, mišri, normali, riebi) ir pagal tai rinktis makiažo pagrindą. Tuomet jis idealiai paslėps trūkumus, o ne juos išryškins. Pavyzdžiui, uždėjus riebios odos pagrindą ant sausos odos, jis tik dar labiau ją sausins ir išryškins šerpetojimus. Riebios odos atveju, jei uždėsim ant jos sausai odai drėkinantį makiažo pagrindą, jis paprasčiausiai nesilaikys ir po keliolikos minučių veidas pradės stipriai blizgėti.

"Carolina make-up studio" rekomenduoja:

Merginos vis dažniau susižavi ilgalaikiu makiažu. Kokia tavo nuomonė apie permanentu pieštus antakius, priaugintas blakstienas? Ar jie vis dar madingi?

Reikėtų žiūrėti į kiekvieną merginą individualiai. Jei iš tiesų merginos antakiai reti, šviesūs, negražios formos, tai taisyklingai priderinti prie veido, natūraliai išpiešti microblading technika antakiai tikrai priduos veidui išraiškingumo, nieko blogo tame nematau. Tačiau labai ryškūs, netinkamos prie veido formos antakiai, tarsi du šimtakojai virš akių, tikrai grožio nepridės. Man būna labai gaila tokių merginų, nes makiažo valiklis, deja, antakių neįveiks. Permanentinių antakių aš nepavadinčiau mada, tačiau tikrai ne kiekvienai jų reikia, ypač, kai antakių technologijos taip stipriai šiandien yra pažengusios. Tikrai nebūtina iškart gulti po adata. Visai kiti reikalai yra su blakstienomis. Ši mada jau eina į pabaigą, pastebiu vis mažiau merginų su priaugintomis blakstienomis. Labai ilgos, riestos, storos, tarsi voro kojos, blakstienos dabar tikrai nėra madingos. Yra begalė puikių serumų, kurių pagalba galima atsiauginti natūralias blakstienas. Tačiau jei priaugintos blakstienos atrodo natūraliai, taip, kad sunku atskirti nuo natūralių, tai galima atleisti. Bet nieko nėra baisiau už nesutvarkytas priaugintas blakstienas, kada dalis jų yra iškritusios, styro kelios ilgesnės, kelios susipynusios, kelios vos laikosi. Jeigu nėra laiko jas susitvarkyti, geriau apskritai jų neprisiauginti.

Kaip profesionalė, galbūt žinai kokių triukų, kad makiažas išsilaiktų ilgiau, tušas po kelių valandų nenubyrėtų ar kad lūpdažis išsilaikytų ilgiau nei valandą?

Ar tai priklauso nuo kosmetikos kokybės? Deja, tai, kaip ant veido laikysis makiažo priemonės, labai priklauso nuo jų kokybės. Tačiau yra vadinamos bazės arba pagrindai, kurias naudojant makiažas laikosi ilgiau. Yra lūpoms, akims (šešėlių pagrindas) ir veidui skirtų bazių, kurios prailgina makiažą.

Darijos sukurti makiažai:

Visas interviu žurnale "Panelė".

Naujausi įrašai
bottom of page