top of page

Meistrė Karolina: buvau labai nustebinta!

Baltame grožio renginyje meistrė Karolina pristatė dekoratyvinės SOTHYS kosmetikos vasaros kolekciją, parodė, kaip skystomis pudromis lengvai kontūruoti veidą ir išskyrė jai labiausiai patinkančius produktus. SOTHYS dekoratyvinės kosmetikos jau galima įsigyti "Carolina make-up studio" Vilniuje ir Kaune.

Akimirkos iš renginio galerijoje:

Org.nuotr.

- Kas sieja "Carolina make up studio" ir SOTHYS?

Visų pirma tai, kad mums ši kosmetika asmeniškai labai patinka. Kitu atveju tokios mūsų studijoje nebūtų ir mes jos nerekomenduotumėme. Savo darbe meistrės susiduria su neįtikėtinai daug priemonių ir yra išbandžiusios kalnus lūpų dažų ir pudrų. Taigi akimirksniu moku atskirti, kuris produktas geras ir vertas savo kainos, o kuris - ne. Apie SOTHYS galiu atsiliepti tik teigiamai. Todėl ši kosmetika neseniai "apsigyveno" pas mus studijoje, mes ją naudojame makiažui klientėms bei parduodame toms, kurioms ji irgi patinka bei tinka.

- Kurios priemonės labiausiai patinka Tau asmeniškai?

Aš pati naudoju satininę anti-age pudrą, kuri, mano vertinimu, yra tobula ir tinka daugeliui mano klienčių. SOTHYS skysta pudra ir makiažo pagrindai yra iš tiesų labai labai geri. Dar man patiko naujieji jų lūpų blizgesiai, kuriuos irgi priskirčiau prie tobulų. Taip pat įspūdingi šešėliai, kurie yra atsparūs vandeniui (taigi tinkami ir karštai vasaros dienai), bei labai lengvai dengiami ant voko.

- Visos priemonės buvo pristatytos renginyje...

Taip, šis renginys buvo labai išskirtinei auditorijai, tik makiažo ir kosmetologijos meistrams . Buvo malonu pamatyti daug tų pačių, į mano seminarus jau ne kartą susirinkusių veidų. Tačiau buvo ir naujų pažinčių, taigi meistrių, kurios domisi mano darbais, ratas plečiasi. Tai tikrai malonus įvertinimas man pačiai.

- Ko mokei meistres renginyje?

Pristačiau kosmetiką ir šiek tiek pademonstravau, kaip ja naudotis. Visgi labai kviečiu visas, kurios nori tobulintis, išbandyti "Carolina make-up studio" kursus arba užsirašyti į mano vedamas individualias pamokas. Tokiu būdu įmanomas labai staigus ir profesine prasme reikšmingas tobulėjimas.

- Gavai didelę rožių puokštę...

Tai buvo neasakomai malonus siurprizas. Sabina Repčenkienė asmeniškai įteikė nuostabią puokštę. Mes abipusiai labai nuoširdžiai patenkintos šiuo bendradarbiavimu ir aš neabejotinai esu dėkinga SOTHYS, kad jie pasirinko mane atstovauti jų kosmetiką.

Taip pat skaitykite:

Naujausi įrašai
bottom of page