top of page

Agnė Zuokienė: "Iš savo asmeninės patirties žinau, kad būna visokių dienų"

"Carolina make up studio" kelias dienas džiūgavo gavus TOKĮ ĮSPŪDINGĄ atsiliepimą iš nuostabios moters - Agnės Zuokienės - apie mūsų komandos darbą. Šiandien juo (šiuo džiaugsmu) nuoširdžiai dalinamės.

"Gyvenimas reiklus mums. Vis dažniau tenka naudotis carolina.lt studijos paslaugomis. Tačiau svarbiausia yra tai, kad šios studijos specialistai jau ne vienerius metus padeda man organizuoti būsimų mamų renginį. Kai paprašau pagalbos, žinau, kad niekada nebūsiu nuvilta. Visada laiku, atsakingai susirenka didelė – kartais net 10 meistrų – komanda ir padaro nepakartojamą šventę renginio dalyvėms.

Dažnai girdžiu susižavėjimo šūksnius, kai kurios būsimos mamos pripažįsta, kad tik per vestuves jautėsi tokios išskirtinės, tik tuomet aplink jas taip kažkas šokinėjo. Juk kai laukiesi, normalu, kad pasikeičia odos būklė, tarsi prarandi ankstesnius bruožus. Tačiau meistrės ne tik pagražina moteris, bet ir įkvepia pasitikėjimo savimi, paruošia pasirodymui scenoje. Jos tiesiog sukuria šventę.

Iš savo asmeninės patirties žinau, kad būna visokių dienų – kai nėra nuotaikos, norisi tūnoti darbe prie kompiuterio, nesinori eiti į viešumą. Tačiau makiažas gali padaryti tikrus stebuklus. O jei jį daranti meistrė moka išklausyti ir pasakyti žodžius, kurių tau tuo metu taip reikia, tai tikra palaima. Juk būna dienų, kai nieko aplinkui nematai, kankina stresas, sukasi įvairios įkyrios mintys, vidinės baimės, nežinomybė ir pan. Ypač jei ruošiesi susitikimui, dalyvauji konferencijoje, turi kalbėti prieš svarbius asmenis... Tačiau pažvelgi į veidrodį, į padarytą tobulą makiažą, ir viskas nušvinta kitokiomis spalvomis. Norisi tuomet parodyti, kad mes, moterys, esame stiprios, mokančios, žinančios ir suprantančios.

Makiažas suteikia pasitikėjimo savimi. Per šeimos šventes, draugų susibūrimus aš dažniausiai net nesidažau, nes profesionalus makiažas man visada reiškia atsakingus gyvenimo momentus, kai atstovauji savo šaliai, miestui, organizacijai. Ačiū Carolina.lt už man suteiktus sparnus.

Agnė Zuokienė"

Esame gavę ir daugiau žinomų moterų atsiliepimų. Juos skaitykite čia

Naujausi įrašai
bottom of page