top of page

Keli atsiliepimai apie makiažo kursus... 

Inesa

“Karolina Taraškevič, ka mes be jūsų darytume .... Labai ačiu jums, už mokymus ... Tikrai pasisėmiau daug, net labai daug, ko nebuvau mačius nei girdėjus, nežadu sustoti žinau, kad man daug reikia, bet eisiu tik pirmyn :))) Ačiū tau Karolina, kad idėjai i mane daug žinių! :)” 

Nora

“As sapnavau visa naktį, kad dar kursuose esu. Tikrai Didelis Ačiū Karolinai, jaučiuosi labiau savim pasitikinti ir tikrai žiniį bagažą didelį gavau,viskas buvo super”

Evelina

“Viskas buvo super. Kažin ar galėjo būti geriau! Man buvo nerealu ir be galo patiko! Noriu vėl tokių pamokų!!!! ‪Ačiū Tau Karolina už visas žinias ! Geriausia mokytoja esi. Patys geriausi kursai!!!!!”

Jurita

“Aš irgi dėkoju už viską, svarbiausia, kad truputį atsiputus viskas atrodo kitaip! Gerai, kad tiek juokėmes, tas tikrai padėjo. Atsiprašau kiekvienos jei ka ne taip leptelėjau, ir dėkoju kiekvienai uz gerą laiką. O Tau, Karolina, uz žinias ir kantrybę!"

Ignė

“O as galiu pasakyti, kad nors mokiausi tik dien1, bet kiek daug išmokau! ‪Tai aš tik galiu įsivaizduoti kiek jus, merginos, išmokote per visa savaite! Patys geriausi atsiliepimai apie vestuvinio makiažo seminarą, super buvo, greičiau ne seminaras, o mokymai. Į visus klausimus buvo atsakyta ir išsamiai paaiškinta. ‪Smagu buvo pažinti tokį profą kaip Karolina. Susipažinus su tokiais žmonėmis atsiranda įkvėpimas niekada nesustoti ir toliau siekti savo svajonių.” 

1 / 1

Please reload

Indre Vay

"Pasirinktų Carolina Make-up Studio kursų metu užtvirtinau jau turimas žinias, ir užpildžiau trūkstamas spragas, kurios buvo likusios nuo, pasirodo, ne itin kokybiškų mokymų, praeitų anksčiau. Lengvai ir žaismingai carolina.lt dėstytojos suteikė pasitikėjimo darbe, atskleidė įvairias makiažo atlikimo paslaptis, kurios man užtikrino laisvę dirbti bet kokiose situacijose ir su bet kokiais klientais. Nors visada žavėjausi savo profesija, baigusi carolina.lt kursus šią sritį tarsi atradau iš naujo - atėjo neapsakomas legvumas, užtikrintumas, tvirtas žinojimas, kaip reikia dirbti. Tačiau tai dar ne viskas. Baigę kursus Carolina Make-up School jūs turėsite galimybę atlikti praktiką įvairiuose renginiuose bei projektuose. Tokiu būdu galėsite lengviau "įsilieti" į vizažo pasaulį, užmegzti naudingus kontaktus bei susikurti savo profesionalų portfolio. Šių praktikų dėka susipažinau su įdomiais žmonėmis, dar labiau užtvirtinau savo žinias praktikoje, bei susiradau naujų puikių draugų."

Kaunas (Lietuva)

Agneta

"Kuriuos makiažo kursus pasirinkti svarsčiau tik tol, kol sužinojau apie Carolina make-up studio. Žengdama pirmą dieną pro studijos slenkstį, jaučiau, kad studijos atmosfera šilta, žmonės dirbantys-atsidavę darbui, požiuris į makiažą - aukščiausiame lygyje. Kiekviena paskaita atnešė vis naują supratimą apie grožio paryškinimą, tinkamą priemonių parinkimą, taisyklingą šepetėlių laikymą ir daug elementarių, esminių, bet niekur negirdėtų dalykų... džiaugiuosi pasirinkusi šią studiją, nes praktika, po kursų yra langas į šviesą, į vandenis, kuriuose norime plaukioti... tačiau ar plaukiosime viskas priklauso tik nuo mūsų pačių".

Kaunas (Lietuva)

Monika Žemaitaravičienė

"Labai džiaugiuosi baigusi profesionalius makiažo mokymus vienoje garsiausių vizažo studijoje. Jei kas esate lankęsi šioje prestižinėje studijoje,tikrai žinote kokios profesionalios meistrės ten darbuojasi. Tą patį galėčiau pasakyti ir apie mokymus. Tik pačios geriausios priemonės, daug praktikos ir net 7 meistrės dalinosi savo patirtimi ir žiniomis. Baigusi kursus jaučiausi tikra, kad gavau viską kas geriausia ir galiu drąsiai darbuotis.Tik geriausi atsiliepimai apie šią studiją ir kursus :)"

Kaunas (Lietuva)

Sandra Ati

"Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią studiją ir jos įkūrėja Karoliną. Puikios dėstytojos, jauki atmosfera, aiškus žinių dėstymas ir visada su praktika. O svarbiausia, kad baigusi kursus nelieki viena "mūšio lauke" - yra suteikiama galimybė gauti praktikos įvairiuose renginiuose ar projektuose. Ačiū labai!"

Vilnius (Lietuva)

Vytautė Dre

"Patys geriausi ispudziai po kursu profesionalams, neikainojama patirtis! Labai patiko galimybe mokytis is tiek daug profesionaliu meistriu! Aciu visai komandai uz palaikyma, padrasinima ir uz tai, kad taip nuosirdziai dalinates savo ziniomis!"

Vilnius (Lietuva)

Eglė Pranulienė

"Buvau "kursuose profesionalams". Labai labai patiko. Meistrės kuo nuoširdžiausiai dalinosi savo daugiamete patirtimi. Sakau didelį Ačiū Karolinai, Jekaterinai, Elenai, Tomai, Kristinai, Ramonai!!!!! Čia norisi grįžti :)"

Vilnius (Lietuva)

Ernesta Apavičienė

“Backstage kursai buvo vienas geriausių mano pasirinkimų, tobulėjant vizažo srityje. Kursų metu turėjau galimybę susipažinti su daug talentingų meistrių ir jų individualiomis technikomis. Kiekviena meistrė labai unikali, kiekviena turi savo stipriąją pusę, esu labai dėkinga visoms už pasidalintas žinias ir patirtį. ♥” 

Vilnius (Lietuva)

Nora

“As sapnavau visa naktį, kad dar kursuose esu. Tikrai Didelis Ačiū Karolinai, jaučiuosi labiau savim pasitikinti ir tikrai žiniį bagažą didelį gavau,viskas buvo super”

Peterborough (UK)

Evelina

“Viskas buvo super. Kažin ar galėjo būti geriau! Man buvo nerealu ir be galo patiko! Noriu vėl tokių pamokų!!!! ‪Ačiū Tau Karolina už visas žinias ! Geriausia mokytoja esi. Patys geriausi kursai!!!!!”

Peterborough (UK)

1 / 1

Please reload

Lankėte mūsų kursus?

Palikite atsiliepimą:

bottom of page