top of page

Profesionalūs makiažo kursai Vilniuje ir Kaune 

Pirmoji Lietuvoje profesionalaus makiažo studija kiekvieną mėnesį organizuoja profesionalius makiažo kursus, skirtus tiek visažo meistrams, tiek moterims, merginoms, norinčioms išmokti pasidažyti pačioms. 

Makiažo pamokos ir kursai yra sudaryti atsižvelgiant į skirtingus poreikius - tiek sudėtingumo, tiek trukmės, tiek kainos prasme. Kiekviena programa yra autorinė, t.y. sukurta ir aprašyta mūsų meistrų. 

Garantuojame ypač kokybiškas makiažo kursų pamokas - pas mus gausite ne tik pažadus, bet ir realių vertingų žinių apie makiažo meną, triukus, paslaptis ir naujausias technikas. Esame patyrusių makiažo meistrių, kurios turi įgūdžių mokyti kitus, komanda, todėl mūsų makiažo kursuose ir pamokose informacija pateikiama aiškiai bei lengvai pritaikomai praktikoje.

Dirbame tik su kokybiška kosmetika, po kursų organizuojame darbų fotosesijas, įteikiame diplomus, kuriuos atpažįsta ir vertina klientai; galiausiai - gabiausias studentes kviečiame praktikuotis bei dirbti renginių bei fotosesijų užkulisiuose!

Atsiliepimai apie mūsų rengiamus kursus - tik patys geriausi!

Artimiausios kursų datos skelbiamos makiažo kursų grafike.

bottom of page